1
Січень 2022року
офіційні роз’яснення

Правила роботи гірськолижних курортів на період карантину

1 грудня 2021 року МОЗ затвердило постанову № 21, яка визначає протиепідемічні заходи під час роботи гірськолижних курортів на період карантину.

Суб’єкти господарювання, відповідно до постанови, мають дотримувати санітарного законодавства та вимог, установлених Кабміном на час карантину.

Керівник або відповідальна особа повинні:

  • забезпечити температурний скринінг безконтактним методом усім працівникам перед початком робочої зміни;
  • провести роз’яснювальну роботу з працівниками щодо вакцинації проти COVID-19, профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби;
  • не допускати до роботи працівників, які не надали документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби;
  • не допускати до роботи працівників, які підлягають самоізоляції, і тих, хто має симптоми ГРВІ чи температуру понад 37,2 °C.

На вході до приміщень готелів, садиб та на території гірськолижних курортів необхідно розмістити інформаційні матеріали щодо вакцинації від COVID-19, заходів профілактики та протидії поширенню коронавірусної хвороби.

Надавати послуги дозволено лише тим людям, у яких перевірили наявність COVID-документів. Повнолітні відвідувачі та клієнти повинні мати документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 або негативний результат тестування чи одужання.

COVID-документи рекомендовано перевіряти під час поселення до готелю або під час придбання абонементу на гірськолижне катання.

Відвідувачам курорту рекомендовано присвоїти унікальну позначку, як-от наліпку на верхній одяг або шолом. Вона дасть змогу ідентифікувати те, що документи в людини вже перевіряли. Позначка також свідчитиме про те, який суб’єкт господарювання її видав.

Відповідальність за організацію і виконання заходів несуть суб’єкти господарювання, що надають готельні та інші послуги.

Керівники закладів, що надають послуги відвідувачам гірськолижних курортів, повинні забезпечити:

  • запас ЗІЗ та їх правильне використання працівниками;
  • постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у службових санвузлах і санвузлах загального користування;
  • вологе прибирання місць, де найбільше скупчуються відвідувачі;
  • централізований збір та утилізацію використаних ЗІЗ.

Роботу готелів і садиб суб’єкт господарювання повинен організувати відповідно до протиепідемічних рекомендацій, визначених Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затвердженими постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 22.

На вимогу працівників закладів відвідувачі повинні надати:

  • документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби;
  • документи, що підтверджують вік особи, оскільки норми щодо наявності COVID‑документів не застосовують до неповнолітніх.

Джерело: МОЗ.